İnkjet Sarf Malzemeleri Nelerdir ? 18KAS
İnkjet Sarf Malzemeleri Nelerdir ?

Inkjet sarf malzemeleri yazıcının kullanımı ve bakımı için gerekli olan malzemelerdir. Yazıcının kullanım ömrünü uzatmak ve yeterli verimi alabilmek için seçilen sarf malzemelerin kalitesi de oldukça önemlidir.
Sarf malzemelerinin kullanım alanları farklıdır ve çeşitlilik göstermektedir.                                                                                                                                                                                                                                                   
Temizleme solventi: yazıcı kafalarında oluşan mürekkep lekelerini temizlemek ve tekrardan kullanıma hazırlamak için kullanılan bir sarf malzemesidir. Temizliği düzenli ve doğru şekilde yapılan yazıcılarından daha verimli çalışma performansı alınmaktadır.
 
İnceltici: yazıcının çalışma değerlerinde olan viskozite değerinin ayarlanabilmesi için mürekkebin içine eklenen bir sarf malzemesidir.                                                                                                                                                   
Mürekkep ink : Yazıcının içerisinde eklenen mürekkeptir. Gıda, kozmetik, ilaç ve pek çok sektörde kullanılan yazıcıların ürünlerin üzerinde gerekli bilgilerin işlenmesini sağlayan sarf malzemesidir.
Sarf malzemeleri yazıcının modeline ve kullanım alanına göre seçilmesi gerekmektedir. Detaylı bilgi alabilmek için bize ulaşabilirsiniz

Web sitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.