Hakkımızda

 

Firmamız her türlü ambalaj ve etiket üzerine, üretici firmalarca yapılan tarih, barkod, seri, parti no gibi ibarelerin kodlanmasında kullanılan Tarih Kodlama Markalama Şeritleri ve makinaları, İnkjet Mürekkep, Termal Transfer ribon ve Yedek parçalarının ithalat ve ihracatını yapmaktadır.

Hemen hemen her sektördeki üreticilere sunduğumuz alternatifli ürünlerimiz bugün yurt içinde 350 ye aşkın firmada kullanılmakta ve aynı zamanda ihracatı yapılmakta ve bu sayı müşteri memnuniyetine bağlı olarak her geçen gün hızla artmaktadır.

Firmamız sektörüyle ilgili tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve günün gerektirdiği en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır.

7 - 24 teknik teknik destek ve bakım veren, Türkiye ve komşu ülkelerde bu bağlamda yüzlerce üretici ile birlikte hareket eden, müşterilerimiz tedarik ve teknik destek hususunda ilkeli, müşteri memnuniyeti odaklı ekonomik, makul ve garantili çözümler sunmaktır.

Teknik ekip olarak; yenilikçi, sürekli gelişen teknolojiye ayak uyduran, üretim hatlarınızın sürekliliği için gerekli bilgi ve tecrübe sahibi, eğitimli ve çözüm odaklı teknik destek ekibimiz olarak 7 - 24 hizmetinizdeyiz.

Yıllardan gelen deneyimimiz sayesinde yüksek kaliteli ürünlerimiz, hızlı servisimiz ve güvenilirlik ile müşterilerimize hizmet sunmaktan çok büyük mutluluk duymaktayız.

Sizleri de değerli müşterilerimiz arasında görmeyi umut eder, iyi çalışmalar dileriz.

 

 

Web sitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.